Opowieści z Rumunii
e-book do nauki rumuńskiego

Ucz się języka

poznając kulturę Rumunii

Pierwszy w Polsce e-book do nauki rumuńskiego już w sprzedaży!

Tym, co zapamiętujemy na długo, są wciągające opowieści.  A gdyby tak połączyć je z nauką języka? Rumuński. Nauka przez opowieści to nowy na rynku i jedyny w swoim rodzaju e-book, z którym nie tylko rozwiniesz kompetencje językowe, ale też zagłębisz się w tajniki rumuńskiej kultury.  Koniec z mozolnym poszukiwaniem materiałów do nauki rumuńskiego i z podręcznikowymi tekstami, które nijak mają się do współczesności. Z tym e-bookiem na nowo odkryjesz przyjemność płynącą z nauki języka.

Czas na sporą dawkę praktyki! - ponad 150 ćwiczeń

Każdy rozdział to inna opowieść połączona z zadaniami na rozumienie tekstu, wzbogacenie słownictwa i rozruszanie gramatyki w praktyce. Przestudiowanie tekstu głównego ułatwią minisłowniczki z trudniejszymi słówkami i zaznaczenia akcentu słownego. Cały zeszyt ćwiczeń został przygotowany w czytelnej i estetycznej formie. Można wypełniać go na laptopie czy tablecie lub wydrukować i zapisywać ręcznie. Zadbałam o odpowiednie marginesy na wszystkie Twoje notatki 🙂

Więcej niż e-book

e-book do nauki rumuńskiego

kreatywne zadania stworzone z lekkością i humorem

e-book do nauki rumuńskiego

nagrania audio wykonane przez native speakerów

e-book do nauki rumuńskiego

zestawy słówek do nauki w zewnętrznej aplikacji

Chcesz podszlifować wymowę? Planujesz wyprawę do Rumunii i zastanawiasz się, na ile zrozumiesz jej mieszkańców? Wszystkich opowieści możesz też posłuchać w wersji przygotowanej przez rodowitych Rumunów. Ponadto dzięki zestawowi do nauki słówek w osobnej aplikacji w wygodny sposób powtarzasz i utrwalasz materiał w niemal każdym miejscu i czasie.

podręcznik do nauki rumuńskiego

Okiem praktyka - kim jestem?

Bună! Mam na imię Julia, jestem rumunistką z wykształcenia i uczę Polaków języka rumuńskiego. Sama uczyłam się go jako języka obcego, dlatego bardzo dobrze znam dylematy polskich uczniów. Mogę pochwalić się licznym gronem zadowolonych kursantów (które wciąż rośnie!).  Od samego początku tworzę własne materiały do nauki rumuńskiego i mogę przyznać, że wyspecjalizowałam się w tej umiejętności 🙂 Cały czas intensywnie szkolę się w zakresie metodologii i neurodydaktyki – wszystko po to, aby moje treści były jak najbardziej przystępne i pomocne. Wychodzę z założenia, że rumuńskiego można uczyć się w przyjemny, rozwijający kulturowo i efektywny sposób. Mój najnowszy e-book jest kwintesencją tego podejścia.

Czy ten e-book jest dla Ciebie?

Tak, jeśli:

Nie, jeśli:

Podczas tej podróży posmakujesz rumuńskiej kuchni uściśniesz rękę z królem Karolem I zobaczysz dzikie konie w Delcie Dunaju przemierzysz Transalpinę odwiedzisz XIX-wieczny Bukareszt |

Co mówią o e-booku ci, którzy już go mają?

"Rumuński. Nauka przez opowieści" to fascynująca podróż językowa przez Rumunię, w której poznasz nie tylko wiele rumuńskich słów, ale też elementy niezwykle ciekawej kultury tego kraju. E-book jest bardzo starannie przygotowany (nie tylko merytorycznie, ale też graficznie), liczne zagadnienia są jasno wytłumaczone, a ćwiczenia zaproponowane przez Julię są różnorodne, zgodne z najnowszą wiedzą o nauczaniu i przede wszystkim naprawdę interesujące. To jest świetny produkt, wart swojej ceny.
nauki rumuńskiego
Martyna
Projekt Rumunia
(...) poza wartością merytoryczną w postaci powtórzenia gramatyki i słownictwa, daje Ci przyjemność z zagłębiania się w kulturę Rumunii, dzięki czemu robisz zadania gramatyczne i nie czujesz, że klepiesz gramatykę przez dwie godziny i masz potem wyprany mózg.
Matylda

Zajrzyj do środka

strony
0
ćwiczenia
0
e-book do nauki rumuńskiego

Masz pytanie? Napisz!