Opowieści z Rumunii

Opowieści z Rumunii

efektywne i soczyste

lekcje rumuńskiego

ciekawe materiały

lekcje rumuńskiego metody

efektywne metody

żywy język

indywidualny plan

Jeśli:

 

To znam Twój przypadek i jesteś w idealnym miejscu 🙂 

Czekają tu na Ciebie lekcje idealnie skrojone na Twoją miarę – dostosowane do Twoich celów, potrzeb i zainteresowań. Będziesz korzystać z moich autorskich materiałów, dzięki czemu poznasz codziennyżywy język, zrozumiesz lepiej kulturę i mentalność Rumunów i dostaniesz konkretnie – czarno na białym – wyjaśnioną gramatykę języka rumuńskiego (mogę Ci zdradzić, że jestem prawdziwym zaklinaczem szalonej rumuńskiej koniugacji i już z wieloma uczniami przeszłam proces od “nie wiem, jak mam to odmienić” do “w końcu ogarniam rumuńskie czasowniki”!)

Lekcje rumuńskiego

Dlaczego warto uczyć się akurat ze mną?

Wiem, czego Ci potrzeba

Przeszłam tę samą drogę co Ty, dlatego mogę przeprowadzić Cię na skróty. Uczyłam się rumuńskiego jako języka obcego i od kompletnego zera do poziomu płynności C1 doszłam w 3 lata. Wiem, że DA SIĘ. Możesz mówić po rumuńsku od pierwszych lekcji. Ja mnóstwo rzeczy odkrywałam sama po drodze i na własnych błędach. Mogę pokazać Ci sposoby, które wypracowywałam przez lata i żałowałam, że nikt mi o nich wcześniej nie powiedział!

Podzielę się swoim doświadczeniem

Uczę rumuńskiego właściwie odkąd skończyłam filologię rumuńską na UJ, czyli już ponad 3 lata. A od 2 lat to moja praca na pełen etat i mam za sobą już grubo ponad 2 tysiące przeprowadzonych lekcji rumuńskiego. Zupełnie początkującym pomagam opanować podstawy języka tak, by mogli komunikować się w codziennych sytuacjach. Z uczniami średniozaawansowanymi pracujemy nad rozbudowaniem słownictwa i uzyskaniem płynności językowej.

Mówimy na lekcjach od samego początku – nie czekamy na magiczne “kiedyś”!

Twoje zajęcia będą spersonalizowane i efektywne

Indywidualne lekcje rumuńskiego to wartość premium – dlatego to Ty możesz decydować, czym się zajmujemy i jakie tematy podejmujemy. Możesz też zdać się na mnie i moje doświadczenie. Współpracę zawsze zaczynamy od Analizy Potrzeb – specjalnego formularza, który wypełniasz, bym mogła jak najlepiej dopasować lekcje do Twoich celów, potrzeb i zainteresowań.

By zapewnić wysoką jakość zajęć, sama ciągle się edukuję i rozwijam: uczestniczę w konwersacjach i lekcjach z nejtiwami, biorę udział w szkoleniach dla nauczycieli i jeżdżę na konferencje branżowe (metodologiczne, neurodydaktyczne). Dzięki temu jestem pewna, że moje metody są efektywne, nowoczesne i zgodne z tym, jak tak naprawdę uczy się ludzki mózg.

W twojej nauce pojawi się kreatywność i zabawa!

Jestem certyfikowanym Trenerem Kreatywności i ciągle szukam nowych sposobów na stare problemy 😉

La revedere, nudne podręczniki!

Moje lekcje rumuńskiego wyróżniają się tym, że pracujemy na autorskich materiałach – zarówno na plikach w formacie PDF, jak i interaktywnych prezentacjach i quizach. Ale to nie wszystko – już od podstawowych poziomów wykorzystujemy na lekcjach krótkie materiały autentyczne – rolki z Instagrama, filmiki z YouTube czy proste artykuły. Dzięki temu uczysz się żywego języka.

Zobacz opinie moich uczniów:

Jak wyglądają lekcje?

pracujesz zarówno ze mną podczas lekcji, jak i w domu z dodatkowym materiałem

masz dostęp do wirtualnej klasy, gdzie znajdziesz wszystkie pliki, linki i zadania

na bieżąco monitoruję przebieg naszych lekcji i dostosowuję je do Twoich potrzeb

Oprócz indywidualnych lekcji rumuńskiego prowadzę również kursy grupowe – bieżąca oferta dostępna jest np. na moim profilu Facebook oraz Instagram.

Kim jestem?

Bună! Z drugiej strony ekranu nadaję ja – Julia. Jestem rumunistką, polonistką, tłumaczką, przewodniczką górską i internetową bajarką. Tutaj działam jako Opowieści z Rumunii – pragnę pokazać ojczyznę mamałygi i papanaszy w jej naturalnym i niezaprzeczalnym pięknie. Opowiadam o tym, co akurat ślina na język (klawiaturę) przyniesie – o kulturze, języku, literaturze czy ludowości.

Skończyłam filologię rumuńską na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, a język szlifowałam również na Erasmusie w Bukareszcie.  Nauczam języka rumuńskiego, piszę e-booki oraz tworzę inne materiały do nauki tego wspaniałego języka, tłumaczę,  ale przede wszystkim mam szczęście pracować ze swoją największą pasją – Rumunią. Każdego dnia wspieram Polaków w procesie nauki rumuńskiego i pomagam im spełniać marzenia o komunikacji oraz płynności językowej.

Czy czujesz, że przyszedł czas na Ciebie? Za rok możesz być ze swoim rumuńskim o dwa poziomy wyżej. Możesz dogadywać się ze swoim partnerem lub swoją partnerką bez uciekania się do angielskiego. Możesz rozmawiać z mieszkańcami Rumunii bez bariery językowej.

Nie wierzysz? Sprawdź mnie! 😉

Inwestujesz dzisiaj, by jutro sobie za to podziękować

140 ,-

lekcja w czasie stałej współpracy (min. 10 zaplanowanych spotkań)

160 ,-

pojedyncza lekcja bądź konsultacja fonetyczna / gramatyczna

W tej cenie otrzymujesz:

• spotkanie online 60 minut

• starannie dobrane i stworzone dla Ciebie materiały do nauki

• dostęp do wirtualnej klasy (linki, pliki, zadania domowe)

• zestawy słówek do nauki na Quizlecie

• rabat na moje e-booki do nauki rumuńskiego

• stały rozwój językowy i realizację Twoich celów

• moje odpowiedzi na Twoje językowe dylematy również poza czasem lekcji

Zapisz się na bezpłatną konsultację online:

Znajdziesz mnie też na: